Nadgibijada 2009 | Foto: arhiv šole

Od 22. do 24. maja 2017 organiziramo letošnji tabor NadGIBko za najbolj  vedoželjne in aktivne dijake naše šole.

Cilj tabora je: poglobljeno delo +   športno udejstvovanje + razvijanje veščin timskega dela + spoznavanje mnemotehnik + ustvarjanje + druženje…

Z nami bo tudi nekaj učencev iz Osnovne šole Brežice z njihovima mentoricama, tako bo letošnji tabor nedvomno zelo zanimiv in pester.

Nastanjeni bomo v Hotelu in športnem centru Kovač v Osilnici, kjer bomo imeli poleg dobre hrane na voljo tudi bazen s jacuzzijem in savnami, plezalno steno, kolesa, loke za streljanje v tarčo, igrišča za tenis, nogomet, odbojko ….

Za doplačilo bo, v primeru dovolj velikega interesa, organiziran tudi rafting po reki Kolpi ali sprostitev v adrenalinskem parku. Pri izvajanju aktivnostih bodo sodelovali izkušeni licencirani instrukturji in vodniki.

Vsi zainteresirani oddajte prijavnice v tajništvu najkasneje v ponedeljek, 24. 4.  2017.

Število mest je omejeno, zato ne zamujajte s prijavo!

Prijavnico najdete tukaj ali jo dobite v šolski knjižnici.

Šolska psihologinja

Dr. Gordana Rostohar