Skoči na glavno vsebino

Po projektnem dnevu decembra 2016, ko smo na naši šoli gostili tretješolce iz Osnovne šole Brežice, smo jim 22.3.2017 obisk vrnili. Polni veselega pričakovanja so nam pokazali pot v njihovo telovadnico, kjer smo se družili. Otrokom so se risali nasmeški na obrazih, ko smo se skupaj podili po prostoru, v nas pa se je prav tako prebudil kanček otroka. Sledile so delavnice, ki so jih učenci pripravili skupaj z razredničarko. Vneto in strpno so nam pomagali pri izdelovanju voščilnic za materinski dan, kajti sami so bili v tem že pravi mojstri.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na koncu so nas pogostili še z domačim pecivom, primanjkovalo pa ni ne pogovorov ne smeha.  Zadovoljni smo se napotili nazaj proti gimnaziji, tretješolcem pa za spominček pustili slike z našega srečanja.

Zapisala: Katja Kunej, 3. d

Dostopnost