Skoči na glavno vsebino
Vabimo vas na proslavo ob dnevu samostojnosti in enotnosti ter dijaško novoletno prireditev v ponedeljek, 23. 12. 2019, ob 11.45 v Dom kulture Brežice.
Da bi skupaj proslavili konec šolskih skrbi in obveznosti za to leto in hkrati začetek novega, bo tudi letos v ponedeljek, 23. 12. 2019, ob 18. uri potekal v naši telovadnici tradicionalni Unescov ples. Vljudno vabljeni na ples!
Zadnji delovni dan pred novoletnimi počitnicami bomo preživeli bolj sproščeno. Pouk bomo izvajali po urniku do vključno 4. šolske ure. Po glavnem odmoru vas vabimo na tradicionalno športno prireditev v našo telovadnico. Odigrala se bo nogometna tekma med profesorji in dijaki.
Uradne ure tajništva šole: 27. 12. 2019 od 8.00 – 10.00.
S poukom pričnemo v ponedeljek, 6. januarja 2020.
Vesel božič in srečno novo leto.
                                                                                                          Uroš ŠKOF, prof.

                                                                                                          RAVNATELJ

 

Dostopnost