Skoči na glavno vsebino

Spoštovani dijaki, za nami je teden dela na daljavo. Zahvaliti se vam moramo, kako resno in odgovorno ste sprejeli to obliko dela. Delo na daljavo bo potekalo še naprej in če kdo, morate vi mladi razumeti, da vam trenutna situacija sama kaže vašo prihodnost, ko boste veliko dela naredili od doma. Na dijakih 4. letnikov je seveda največja odgovornost. Pripravljate se, kot da matura bo po obstoječem koledarju in ne zanašajte se na čas, ko se vrnemo v šolo. Starše naprošam, da spremljate delo svojih otrok. Profesorji bodo naredili vse, da vsebine, ki jih morajo dijaki usvojiti, pridejo do njih. Zahvaljujem se vam za vaše dosedanje sodelovanje. Prepričan sem, da bomo v nov teden vstopili še bolj odločni. Želimo vam zdravja, pazite nase in ostanite doma.

Ravnatelj
Uroš Škof

Poudarki tedna:
Vpis v 1. letnik v šolskem letu 2020/21.
Obvestila za dijake 4. letnika:
Podaljšan je prvi prijavni rok za vpis v dodiplomske in enovite magistrske študijske programe za 2020/21. Nov rok za e-prijave je 9. april 2020.
Izvedba letošnjega spomladanskega dela SM – obvestilo Državnega izpitnega centra.
Rok prijave na splošno maturo ostaja nespremenjen (31. 3. 2020).
Ostala obvestila:
Telesna dejavnost v času širjenja okužbe COVID-19.

Dostopnost