Prvi šolski dan

Drage dijakinje, dragi dijaki,

zasluženih počitnic je konec in upam, da ste si nabrali svežih moči, želja, pa tudi poguma za novo šolsko leto ter da se veselite začetka novega šolskega leta.

Prvi šolski dan v novem šolskem letu bomo začeli v sredo, 1. 9. 2021. Pouk bomo izvajali po modelu B.

Vsem dijakom in učiteljem želim uspešno in zadovoljno šolsko leto 2021/22.

Uroš Škof, ravnatelj

Pričetek pouka za 1. letnike

Dijaki 1. letnika se zberete ob 8. uri pred šolo. Najprej boste imeli tri ure z razrednikom, nato pa pouk po urniku do 12.30.

Pričetek pouka za  2., 3. in 4. letnike

Dijaki 2., 3. in 4. letnika pričnete s poukom ob 8.45 v matičnem razredu. Najprej boste imeli razredni uri z razrednikom ali nadomestnim razrednikom, nato pa pouk po urniku do 12.30.

Navodilo iz hišnega reda

V šolo pridite, če ste povsem zdravi. Pri vstopu v šolo si razkužite roke in nadenite obrazno masko, ki jo prinesete sabo.

Maska je obvezna ves čas zadrževanja v šoli (v učilnici, na hodniku in v ostalih prostorih šole). Vsa ostala navodila boste dobili od razrednika.

Pri preprečevanju okužbe z virusom SARS-CoV-2 je tako kot pri drugih nalezljivih boleznih, ki povzročajo okužbe dihal, priporočljivo upoštevati vsakodnevne preventivne ukrepe. Več na spletni strani https://www.nijz.si/sl/preprecevanje-okuzbe-z-virusom-sars-cov-2019

Gradiva: Navodila vzgojno-izobraževalnim zavodom (VIZ) in dijaškim domovom (DD) ob sumu ali potrjenem primeru okužbe s SARS-CoV-2 v zavodu

Matične učilnice 1. letnik

1. a – MAT 1

1. b – SLO 1

1. c – ZGO 2

1. d (š) – SLO 2

Matične učilnice 2. letnik

2. a – BIO 2

2. b – GLA

2. c – ZGO 1

2. d (š) – MAT 4

Matične učilnice 3. letnik

3. a – LIK

3. b – MAT 3

3. c – KEM 2

3. d (š) – JEZ 3

Matične učilnice 4. letnik

4. a – ZEM

4. b – FIZ 2

4. c – DRU

4. d (š) – JEZ 1

Organizacija in izvedba pouka bo potekala po modelu B.

Dodatne informacije o modelu B so zbrane v publikaciji z naslovom naslovom Šolsko leto 2021/2022 v RS v razmerah, povezanih s covidom-19.

Poslanica ministrice prof. dr. Simone Kustec ob začetku šolskega leta

Poziv dijakom in staršem

Objavljamo pismo prof. dr. Simone Kustec, ministrice za izobraževanje, znanost in šport ter g. Janeza Poklukarja, ministra za zdravje, pred pričetkom novega šolskega leta.