Skoči na glavno vsebino

Na tradicionalnem pohodu po mestu, ki je namenjeno slovesu od šole, so se dijaki ustavili tudi pred Občino Brežice in Osnovno šolo Brežice. Na šolskem igrišču je potekala tradicionalna prireditev »Predaja ključa«. Aktualni šolski ključarji so bili v tem šolskem letu dijaki iz 4. b-oddelka, ki so  pripravili zanimive in zabavne igre, v katerih so se pomerili dijaki 3. letnika. Najuspešnejša sta bila predstavnika iz 3. a-oddelka in tako svojemu oddelku priborila pravico do ključa šole za naslednje šolsko leto.

Sledila je podelitev spričeval zaključnega letnika v matičnih učilnicah. V tem tednu se bodo maturanti še udeleževali priprav na maturo. Profesorji šole so jim želeli uspešno opravljanje mature.

Podelitev maturitetnih spričeval bo v ponedeljek, 10. julija 2017, ob 18. uri v Viteški dvorani Posavskega muzeja v Brežicah.

Dostopnost