Skoči na glavno vsebino

Letošnji zlati maturanti v družbi ravnatelja in župana

V ponedeljkovem jutru so bili znani rezultati spomladanskega dela opravljanja splošne mature. Tudi letos se veselimo rezultatov naših dijakov na splošni maturi.

Telovadnica je bila slovesen kraj za vse tiste letošnje maturantke in maturante, ki so v spomladanskem roku opravili maturo. Na šoli je bilo 96 uspešnih oz. 93 %, kar je enako slovenskemu povprečju. Še posebej pa smo ponosni na Anamarijo Agnič, Roka Arh, Dejana Firbas, Tejo Gošek, Leo Herakovič, Lucijo Jazbec, Lucijo Ano Kovačič, Tino Lesjak, Laro Oštrbenk in Lucijo Župevc – deseterico letošnjih zlatih maturantov naše šole.

Na seznamu z vsemi točkami na maturi pri posameznem predmetu sta Gašper Strnad z vsemi doseženimi točkami pri matematiki (osnovna raven) in Anamarija Agnič z doseženimi vsemi točkami iz kemije.

 

Vsem maturantom za opravljeno maturo iskreno čestitamo!

 

Uroš Škof

ravnatelj

 

Foto: arhiv Gimnazija Brežice, www.posavskiobzornik.si

 

 

 

Dostopnost