Skoči na glavno vsebino

Okrožnica

V sodobnem času se ob koncu oktobra med otroki in mladimi vse bolj uveljavlja in razširja praznovanje t. i. »noči čarovnic«. Omenjeni običaj pa pogosto spremlja  tudi izrezovanje buč.

Dijaška skupnost Gimnazije Brežice naproša vse oddelčne skupnosti, da najkasneje do četrtka, 18. oktobra izdelajo oz. izrežejo razredne bučne skulpture.  Vsak razred naj svoj izdelek  položi  na zelenico pred dijaškim vhodom, kjer bomo tako pripravili skupno razstavo in ocenjevanje. Ocenjevanje bo potekalo v  četrtek, 18. oktobra med 7.00 in 8.00.  Najboljši trije razredi bodo nagrajeni. Kriteriji ocenjevanja, ki ga bo vodil prof. Alojz Konec, so objavljeni na oglasni deski dijaške skupnosti.

Bodite čim bolj izvirni, inovativni in ustvarjalni.

Omenjena aktivnost dijaške skupnosti je letos vpeta v gostovanje projekta Erasmus+ UCOC2 (For Learners’ Future) 2017-2019-iPRINT Mobility, ki se na naši šoli odvija od 15. do 19. 10. 2018.

 

Dijaška skupnost šole

Dostopnost