Skoči na glavno vsebino

Spoštovani,

vstopili smo v zadnje obdobje tega koledarskega leta. Kljub temu, da december prevevajo dolge noči, ga ne glede na to imamo za enega najlepših mesecev v letu.  December je mesec veselja, radosti , pričakovanj, notranje topline, umiritve, druženj, prijateljevanj, dobrodelstev … Kot takemu mu dajejo še poseben čar lučke, okrašeni domovi, sijoče ulice, praznične pesmi in navsezadnje tudi dobri možje.

Tudi letošnji december želimo pričeti nekoliko drugače.

V sredo,  5. 12., vas v času glavnega odmora vabimo v jedilnico na Miklavževo čajanko in piškote ter na okraševanje novoletne smrečice pri dijaškem vhodu (dvigalo).

Šola bo poskrbela za čaj in praznično  glasbo. S sabo pa od doma prinesite svoje skodelice za čaj.  Vsak razred izdela okrasek za novoletno smrečico.

Dijaška skupnost Gimnazije Brežice

 

Dostopnost