Spoštovani dijaki, tudi letos bo na pustni torek, 5. 3. 2019, potekalo tekmovanje pustnih razrednih mask. Pričeli bomo 6. šolsko uro v telovadnici naše šole. Vsaka oddelčna skupnost naj pripravi 3-5 minutno točko, s katero bo skušala prepričati strogo šest člansko komisijo, sestavljeno iz štirih dijakov in dveh profesorjev, prof. Nike Ogorevc in prof. Marsela Hotića. Posebno vlogo bo letos igrala predvsem izvedba točke, ki naj bo v prvi vrsti zabavna, saj je ravno pust čas veselja in rajanja.

Kriteriji po katerih bo komisija odločala pa so: 

 1. Izvirnost (zanimive
  maske, izdelava, izgled)
 2. Usklajenost oddelka
  (medsebojno sodelovanje celotnega oddelka, povezanost točke z razredno
  tematiko, usklajenost)
 3. Izvedba točke (izvirnost,
  slog, vživljanje v vloge, korektna izpeljava točke)

Prosimo
vas tudi, da se najbolj od vsega zabavate in šele nato tekmujete. Namen
prireditve je namreč v tem, da se dijaki med seboj družimo in vzdržujemo
prijetno okolje na šoli, ki je ključno za vse uspehe.

Želimo vam kreativno ustvarjanje pustnih mask!

Maksi Bogovič, predsednik DS                 Nika Ogorevc, prof., mentorica DS