Skoči na glavno vsebino

Starše dijakov 2. letnika vljudno vabimo, da se udeležijo roditeljskega sestanka, ki bo tokrat izjemoma v četrtek11. 4. 2019, ob 16.30, v veliki predavalnici  v 1. nadstropju novega prizidka gimnazije.

Na roditeljskem sestanku vam bomo predstavili predlog izvedbe maturantske (zaključne) ekskurzije, ki jo lahko naslednje leto izvedemo kot nadstandardno storitev v okviru Obveznih izbirnih vsebin (OIV).

Po končanem skupnem delu roditeljskega sestanka sledijo popoldanske govorilne ure z razredniki v matičnih učilnicah.

Razredniki:                                                                           

Gregor Kopinč, prof.

Mira Urek Jesenšek, prof.

Simona Tusun, prof.                                                             

Sandi Rašović, prof.

JAVNI POZIV ZA ODDAJO PONUDB ZA STROKOVNE MATURANTSKE EKSKURZIJE ZA ŠOLSKO LETO 2019/2020

Dostopnost