Skoči na glavno vsebino

Devetošolec, devetošolka, se težko odločata, na katero srednjo šolo se vpisati?
Se čudiš, zakaj v zadnjem času odrasli okoli tebe toliko govorijo o tem, kako pomembno je izbrati dobro srednjo šolo? Tebe pa to že pošteno moti, kaj? Ja, tako pač je, ker se odrasli zavedamo, da je prava izbira srednje šole odločilna tudi za kasnejše življenje, saj vodi do primerne izbire študija, poklica, kariere in s tem povezanega zadovoljnega življenja v odrasli dobi. Si uspešen, vedoželjen učenec oz. uspešna, vedoželjna učenka, povsem odločen, da se vpišeš na gimnazijo?
Dobra odločitev.
Več >>>.

Predstavitve gimnazijskih programov

Od novembra do februarja potekajo predstavitve gimnazijskih programov za učence OŠ in njihove starše. Predstavitev je možna na osnovni šoli ali na gimnaziji. 

Informacije o vpisu

Vpis v 1. letnik za šolsko leto 2020/21 bo potekal med 16. 6. in 19. 6. 2020. O točni uri bodo učenci obveščeni s pošto na dom.

Informativna dneva na šoli bosta 14. in 15. 2. 2020.
Vse potrebne informacije najdete v dokumentih:

Navodila in obrazci za vpis v športni oddelek

Dostopnost