Skoči na glavno vsebino

Sreda, 17.3.2021, je bila za našo šolo spet posebna. Z dijaki Hano Sambunjak, Hano Škrinjar, Emo Šušterič in Rokom Vidmarjem smo za učence partnerskih šol iz Estonije, Portugalske, Turčije in Litve pripravili spoznavno srečanje, pri katerem smo odkrivali naše skupne značilnosti, interesna področja in zanimive osebnostne lastnosti, ljubezen do domačih živali, predstavili našo šolo ter okolico, saj smo ravno v mesecu marcu načrtovali izmenjavo pri nas, v Sloveniji, ki pa bo zaradi trenutne situacije žal počakala do naslednjega leta.

A nič zato, kljub razdalji so bili obrazi nasmejani, vzdušje prijetno, tako da lahko rečemo, da je prvo spoznavanje uspešno za nami, dijaki pa so s klepetanjem veselo nadaljevali še na njihovem skupnem Instagram profilu, skratka, namen je bil dosežen. Sedaj še bolj navdušeni in nestrpni čakamo srečanje v živo!

Nadaljevanje sledi …

Dostopnost