Na šoli smo ponosni na vsakega, ki zaključi šolanje. Pot skozi štiri leta je strma in težka, ampak vredna končnega rezultata. Tisti, ki si upajo, dosežejo končni clij. Maturitetno spričevalo je samo ena stopnica na poti samoodkrivanja in uresničevanja sanj.
Drage maturantke in maturanti, bodite voditelji samih sebe, imejte pogum, da sledite svojim prepričanjem, a hkrati ostanite odprti za nove ideje. Kot je dejal Heraklit: “Kdor si zastavi cilj in se mu predaja, se bo z vso močjo vesolja zlil z njim.”
Bodite predani svojim ciljem, vztrajajte in ne izgubite vere vase. Čas najdaljših počitnic je pred vami. Pred vami je življenje samostojnih odločitev in velikih načrtov.
Želimo vam lepe najdaljše počitnice v življenju in vse dobro na nadaljnji življenjski poti.
Uroš Škof,
ravnatelj

Zoja Bogovič, Pia Brečko, Ajda Ferlin, Katarina Frece, Tjaša Mavsar, David Omerzel, Liza Senica in Anika Simončič

Zlate maturantke in zlati maturanti ! Čestitamo!